Kursy i szkolenia

  EDUKACJA Z ZAKRESU GRAFIKI UŻYTKOWEJ I TECHNIK KOMPUTEROWYCH

  Akademia Rzemiosła Graficznego

  Akademia Rzemiosła Graficznego to miejsce, gdzie zdobędziesz wiedzę z zakresu tworzenia grafiki użytkowej.

  Edukacja w moich kursach i szkoleniach opiera się o konkretnie wykonane projekty a proces nauczania programów następuje jakby “przy okazji”. Od pięciu lat wdrażam tę metodę nauczania na zajęciach z technik komputerowych w Collegium Civitas. Daje ona możliwość przyswojenia wiedzy z wybranego programu graficznego w bardziej efektywny sposób i pozwala na szybką realizację określonego projektu.

  Czy wiesz, jak ważna jest gruntowna wiedza z grafiki użytkowej, aby nie sprzedawać klientow KITU i uczciwie zarobić na projektowaniu graficznym wspomaganym narzędziami AI?

  Połowa Logo funkcjonujących na rynku wykonanych została, jako “radosna twórczość”. Są one bardziej formą ilustracji niż reprezentacją ideii marki dla których powstały. Z “technicznego” punktu widzenia, Logo to szczypta koncepcji a reszta to “matematyka”.

  Aby przełamać passę wykonywania projektów za 300 zł i pracować dla większych klientów, musisz znać akademickie zasady rzemiosła graficznego, na bazie których duże agencje reklamowe tworzą swoje realizacje. Duży i średni klient nie kupi projektu opartego o szablony z Freepika ani tego wygenerowanego przez AI. On będzie oczekiwał unikalnej kreacji, którą posłuży się przez lata.

  Na dobrze zaprojektowane Logo składa się kilka czynników: unikalny pomysł opracowany “matematycznie” poprzez zasadę czytelności znaku i ciągi Fibonacciego, świadomość korelacji elementów i oddziaływanie barw określona poprzez Psychofizjologię Widzenia i teoria koloru. Musisz pamiętać, że działanie systemowe w oparciu o Proces Projektowy systematyzuje i skraca czas wykonania każdego projektu.

  szkolenie-grafiki-reklamowej-tomasz-mucha

  Kompleksowy kurs grafiki użytkowej w formie lekcji on-line.

  Cena kursu:
  397 zł brutto

  W tym produkcie w chwili obcnej znajduje się:

  Lekcja 1 – wiadomości podstawowe projektowania znaku – 53:03
  Lekcja 2 – Ai – narzędzia usprawniające pracę projektanta – 10:21
  Lekcja 3 – Generowanie koncepcji przy pomocy narzędzia AI, Looka – 9:26
  Lekcja 4 – projektowanie znaku – 25:34
  Lekcja 5 – projektowanie wizytówki – 1:17:05
  Lekcja 6 – przygotowanie wizytówki do druku – 52:22

  Dla osób, które kupią ten kurs, od 20.03.2024 dostępne będą, dodatkowe, bezpłatne lekcje:

  Lekcja 7 – Projektowanie KeyVisuala w oparciu o Ai
  Lekcja 8 – Projektowanie witryny internetowej (WordPress) w oparciu o Ai
  Lekcja 9 – Projektowanie Landing Page w oparciu o Ai
  Lekcja 10 – Projektowanie i wykonanie animowanej reklamy na SM (wykonanej w darmowej wersji DaVinci Resolve)

  Szkolenia z grafiki reklamowej

  Dwumiesięczne, WEBINAROWE szkolenie z zakresu grafiki reklamowej. 32 godziny zajęć z prowadzącym.

  Cena szkolenia:
  2397 zł brutto
  (75 zł / godzina)

  Dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Istnieje możliwość rozliczenia się w 2 ratach po 1198 zł, albo w systemie ratalnym PayU (max. 12 rat). Wystawiam faktury VAT

  Kompleksowy – 2 miesięczny (16 spotkań po dwie godziny lekcyjne) – kurs grafiki reklamowej w postaci webinaru, na którym poznasz akademickie podejście do zagadnienia projektowania graficznego. Pracujemy w małych grupach. Podczas tego kursu wykonasz określone prace przypisane do poszczególnych zagadnień, które będą omawiane podczas zajęć.

  Wartością dodaną jest dożywotni dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie można konsultować wszytkie swoje komercyjne prace. Dotatkowo, dwumiesięczne konsultacje (w każdą sobotę rano) prowadzone 1:1 dotyczące wszystkich Toich komercyjnych prac projektowych, oraz propozycja przystąpienia do Portalu Twórców, na którym zamieszczane zostają najlepsze realizacje uczetników kursu w celu ich dalszej reklamy.

  Kurs obejmuje następujące zagadnienia:

  • Budowa Logo
  • Zasady tworzenia kampanii reklamowej (analiza Briefu, stworzenie koncepcji, tworzenie KeyVisuala w oparciu o dostarczony Brief)
  • Koncepcja witryny internetowej
  • Koncepcja reklamy na SM (jako element zaprojektowanej kampanii)
  • Koncepcja reklamy, która ma być wykorzystana na innych mediach (nośniki mobilne, reklama papierowa, itd.)

  W cenie zawiera się również:

  • Zamknięta grupa wsparcia na FB, gdzie po kursie, przez rok można konsultować swoje projekty komercyjne i niekomercyjne, uzyskiwać różnego rodzaju porady i wsparcie merytoryczne.
  • Możliwość konsultacji wszystkich Twoich komercyjnych projektów (niezwiązanych z tematyką szkolenia) podczas trwania kursu.
  • Pomoc w budowie profesjonalnego portfolio, które Pozwoli Ci zaprezentować się dużym klientom albo agencjom reklamowym.
  animacje_Tomek_Mucha_Design

  Szkolenie z tworzenia animacji na Social Media wykonanych w DaVinci Resolve + pliki źródłowe

  Cztery animacje, od najprostszej do bardziej skomplikowanej (poziom podstawowy i średnio zaawansowany), pozwalające na rozpoczęcie pracy z darmowym programem do montażu wideo, DaVinci Resolve.

  Cena szkolenia: 47 zł

  Stylizacje_Obrazu_Fotograficznego_Tomek_Mucha_design

  Proces dwóch stylizacji portretu fotograficznego w programie Affinity Photo / Photoshop

  Kurs pokazujący proces stylizacji portretu fotograficznego. Jest wstępem do compositingu obrazu cyfrowego. Zwraca uwagę na kompozycję, kolor, oraz dobór określonych elementów, które budują nastrój w ukończonym obrazie. Oparty o program Affinity Photo, jednak przygotowany w taki sposób, aby osoby pracujące na Photoshopie mogły równiez z niego skorzystać. Komentarz tekstowy w języku angielskim.

  Cena szkolenia: 94 zł